pasivní domy

PROCLIMA® | TESKON NO.1 | 6CM/30M | LEPÍCÍ PÁSKA TVAROVATELNÁ

 
  • 1 z 4
 

Vysoce kvalitní tvarovatelná lepící páska se stoletou životností spoje.

Dostupnost Na dotaz
Cena 838,53 Kč včetně DPH
693 Kč    
Kód produktu 99
Značka ProCLIMA®
Kategorie lepící pásky
Záruka 5 let
 

Unikátní tvarovatelná lepící páska. Životnost spoje 100 let ověřena laboratorním testováním.

10 ks v balení, 480 ks na paletě

Oblast použití:
Pro vytvoření trvale vzduchotěsných a parobrzdných lepených spojů v interiéru a exteriéru. Lze použít pro vytvoření všech lepených spojů v interiéru i exteriéru na přesazích folií, styčných plochách desek z aglomerovaného dřeva, okrouhlých nebo hranatých prostupech jakož i pro napojení na neminerální podklady.

Podklad:
Podklad musí být vhodný pro trvale vzduchotěsný lepený spoj pomocí vzduchotěsných lepicích pásek. Musí být stabilní, suchý, hladký, bez prachu, silikonu a mastnoty. Trvalého lepeného spoje se dosáhne na všech foliích ProCLIMA, fóliích z PE, PA, PP a hliníku na hoblovaném a lakovaném dřevě, tvrdých plastech, respektive kovech (např. trubkách, oknech atd.) a tvrdých deskách z aglomerovaného dřeva (dřevotřísce, deskách OSB, BFU, MDF) a měkkých dřevovláknitých deskách. Při lepení měkkých dřevovláknitých desek je zapotřebí předem ošetřit podklad pomocí TESCON PRIMER AC. Na zmrzlých podkladech není lepení možné. Nejlepších výsledků lepení s ohledem na bezpečnost konstrukce se dosáhne na vysoce kvalitních parobrzdných a vzduchotěsných foliích. Vhodnost podkladu k lepení je potřeba vyzkoušet.

Zvláštnosti:
Velmi roztažitelná (bodově až 50 %). Trvale tvarovatelná, bez tvarové paměti (zůstává ve tvaru do kterého se natáhne). Vysoká přilnavost. Vysoká odolnost proti vlhkosti. 3 měsíce lze vystavit volným povětrnostním podmínkám. Vysoká tepelná stabilita. Proměnlivý difúzní odpor.

A navíc:
Tuto pásku si zamiluje každý kutil, opravář či údržbář. Kam se nalepí tam prostě drží.

Hmoptnost 0,6 kg
Šíře 6 cm
Návin 30 m
Tepelná stabilita -40°C - +90°C
Vystavení povětrnostním podmínkám 3 měsíce
Teplota zpracování od -10°C